KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252230
nr 1325 2230
Helge Kemner
(1883-1934), Sverige
Oljemålning, Allé. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 55x71 cm
Helge Kemner, svensk bildkonstnär född 1883, död 1934.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:53:04
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr